» کتاب نمایشگاه » گروه صنعت معماری و ساختمان » طراحی و دکوراسیون » تندیس تجارت آرمان

کتاب نمایشگاه

  ارسال به دوستان

تندیس تجارت آرمان

4
804

پروفایل :

شرکت تندیس تجارت آرمان در سال 1382 و از مجموعه بازرگانی ربیعی با هدف و شعار عرضه مصالح نوین در صنعت ساختمان شکل گرفت.این شرکت اولین عرضه کننده شیشه های زیبا و منحصر به فرد STAIN GLASS و ART GLASS در ایران میباشد.
همزمان با معرفی ورق آلومینیوم کامپوزیت پنل COMPOSITE PANEL  ALUMINIUM در دنیا بعنوان ابزاری مدرن جهت پوشش نمای ساختمان و کاربرد های وسیع در دکوراسیون داخلی ،در سال 1383 این شرکت از زمره پیشگامان معرفی ورق آلومینیوم کامپوزیت در ایران با برند ALCOPAN    میباشد. در تداوم عرضه موفق این برند در سال 1385 ،این شرکت اقدام به معرفی برند جدید پنل آلومینیوم کامپوزیت خود یعنی ALUBOND    محصول کشور چین، نمود. این محصول با عرضه در بیش از 80 کشورو همچنین در ایران به دلیل کیفیت بالا و انطباق با استانداردهای جهانی این صنعت و همچنین قیمت مناسب ، مورد استقبال مهندسان و مجریان قرار گرفت. شرکت تندیس تجارت آرمان ضمن برقراری پوشش بیمه ای 10 ساله توسط شرکت بیمه ایران و با ایجاد تعامل سازنده با شرکت تولید کننده محصول همواره در حال ارتقاء کیفی و تنوع این محصول میباشد.

آدرس :

تهران، خیابان سهروردی جنوبی ، نرسیده به مطهری ، کوچه نفیسی پلاک2 واحد4

تلفن :

02188407445

ایمیل :

info@tta.co.ir

استان :

تهران

آدرس وب سایت :

www.tta.co.ir
رسالت و اهداف :
شرکت تندیس تجارت آرمان اولین عرضه کننده پروفیل پلی استایرن جهت تولید قاب عکس در ایران میباشد. این شرکت ضمن سرلوحه قرار دادن کیفیت در مشی کاری خود،با تعامل مستمر با بهترین کارخانجات تولید کننده این محصول در کره جنوبی همواره در مسیر نوآوری گام برمیدارد.
محصولات و خدمات :
شرکت تندیس تجارت آرمان همواره پیش قدم در ارائه محصولات نوین در صنعت ساختمان و دکوراسیون بوده و امید است در سالهای آتی با معرفی محصولات جدید به این امر تداوم بخشد.

شرکت تندیس تجارت آرمان مفتخر به عرضه مصالح نوین در صنعت ساختمان ، اولین عرضه کننده شیشه های دکوراتیو و هنری و همچنین از پیشگامان عرضه ورق آلومینیوم کامپوزیت پنل در ایران است.

این شرکت همچنین اولین عرضه کننده پروفیلهای پلی استایرن محصول کره جنوبی جهت تولید قاب عکس و پروفیلهای ساختمانی میباشد.


پروژه ها:

• پروژهای اجرا شده با ورق کامپوزیت آلوباند
• پروژهای اجرا شده با ورق کامپوزیت آلکوپن
• TEMPIO پروژه های نما
ویژگی ها، نیازمندیها و استخدام :
برنامه آتی این شرکت عرضه ورقهای آلومینیوم کامپوزیت با پوشش NANO PVDF است که دارای فناوری خودشویی یا شستشوی آسان میباشد.این پوشش نوین باعث حل مشکل عمده نمای ACP که آلوده شدن به گرد وغبار فضای شهری است ،می شود.

عرضه ورق آلومینیوم کامپوزیت پنل FIRE PROOF (دارای هسته از مواد معدنی) بمنظور تامین نمای مقاوم در برابر آتش سوزی جهت ساختمانهای حساس و مراکز دولتی ، نیز از برنامه های آتی شرکت میباشد.

عرضه نمای مدرن تراکوتا پنل (پانل سفال سرامیک با سیستم نصب ریل آلومینیومی) ساخت شرکت Mayor اسپانیا با نام تجاریTempioتوسط شرکت تندیس تجارت ارمان اغاز گردید.
اخبار و افتخارات :
شرکت تندیس تجارت آرمان در دهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران که از 12 لغایت 15مردادماه 89 برگزار شد، در دو بخش آلومینیوم کامپوزیت و شیشه های دکوراتیو شرکت نمود. غرفه این شرکت مورد استقبال چشمگیر و بی نظیر مهندسین و مشاورین و فعالان صنعت ساختمان در بخش ALUBOND و عموم بازدید کنندگان در بخش شیشه های دکوراتیو قرار گرفت.

این غرفه توسط tta.co.ir ایجاد شده و مسئولیت محتوای غرفه بعهده این کاربر است.

دیدگاه ها

در اين بخش نظری ثبت نشده است.

دیدگاه خود را بنویسید