» کتاب نمایشگاه » گروه صنعت سلولزی، شیمیایی و محیط زیست » شیمیایی » شرکت آرین کیمیا تک

کتاب نمایشگاه

  ارسال به دوستان

شرکت آرین کیمیا تک

4
2824

پروفایل :

شرکت آرین کیمیا تک نماینده انحصاری محصولات MY در ایران می باشد.

آدرس :

تهران- کیلومتر (۱۱-۱۲) جاده مخصوص کرج- خیابان سپاه الاسلام- پلاک ۵۳

تلفن :

02123576666

ایمیل :

info@mybeautycare.ir

استان :

تهران

آدرس وب سایت :

www.mybeautycare.ir
رسالت و اهداف :
یورو مانیتور یکی از معتبرترین کمپانی های بین المللی در زمینه تحقیقات بازار٬ در دنیا است. که در ۸۰ کشور٬ فعالیت تحقیقات بازار را به صورت مستقل از سازمان های آن کشورها انجام میدهد. بر اساس آخرین آمار این کمپانی پیشرو تحقیقاتی٬ ایران بزرگترین کشور در خاورمیانه از نظر حجم بازار و فروش محصولات آرایشی و بهداشتی است. همچنین با توجه به گزارش یورو مانیتور٬ محصولات آرایشی و بهداشتی شرکت آریان کیمیا تک (MY) به عنوان پر فروش ترین برند آرایشی در ایران معرفی گردید
محصولات و خدمات :
آرایشی
ضد آفتاب
دئودرانت
عطر و ادکلن
مراقبت از مو
مراقبت از پوست
ویژگی ها، نیازمندیها و استخدام :
چهارمین اجلاس سراسری رضایتمندی مشتری درتاریخ ۱۵/۱۱/۹۳ درمرکز همایشهای بین المللی صدا وسیما برگزار گردید و درطی آن از مدیران پیشتاز سازمانها درحوزه احقاق حقوق مصرف کننده و رضایتمندی مشتری با رویکرد تجلیل از واحدهای مشتری محور و پاسخگوتجلیل به عمل آمد که شرکت آریان کیمیا تک نیز با توجه به اقدامات مناسبی که در حوزه سنجش رضایتمندی و بررسی شیوه های موثر وفادارسازی مشتریان انجام داده بود به عنوان شرکت پیشتاز در این حوزه مفتخر به دریافت لوح تقدیر اجلاس گردید.
اخبار و افتخارات :
دراین اجلاس ملی یک روزه که با حمایت سازمانهایی نظیر سازمان ملی حمایت از حقوق مصرف کننده و فراکسیون حمایت از حقوق مصرف کنندگان مجلس شورای اسلامی در راستای تحقق اهداف کلان اقتصادی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ونیل به خودکفایی به دست خدمتگذاران و تلاشگران عرصه تولید وتجلیل از مدیران پیشتاز سازمان ها درحوزه رضایتمندی مشتری برگزار شده بود، لوح تقدیر چهارمین دوره اجلاس سراسری رضایتمندی مشتری پس از ارزیابی شاخص های مشتری محوری و مشتری مداری توسط کمیته تخصصی همایش ، به نماینده شرکت آریان کیمیا تک جناب آقای دکترحمیدرضا قجر اهدا گردید.

این غرفه توسط mybeautycare.ir ایجاد شده و مسئولیت محتوای غرفه بعهده این کاربر است.

دیدگاه ها

در اين بخش نظری ثبت نشده است.

دیدگاه خود را بنویسید