» کتاب نمایشگاه » گروه صنعت مبلمان و لوازم مسکونی، اداری و شهری » اداری و شهری » مبلمان اداری نیلپر

کتاب نمایشگاه

  ارسال به دوستان

مبلمان اداری نیلپر

9
1006

پروفایل :

فعاليت های نيلپر با ورود رايانه به صورت گسترده و به تبع، تجهيزات آن از جمله صندلي ويژه رايانه در سال 1371 آغاز شدند. بازار درحال گسترش رايانه، تواناييهاي فني از جمله قالب سازي و شم اقتصادي، بنيانگذار نيلپر را بر آن داشت تا به سمت توليد اين نوع صندلي گام بردارد. فعاليت توليدي نيلپر با ساخت و مونتاژ قطعات صندلي در زيرزمين يك نمايشگاه با مساحت حدود 120 متر مربع، در خيابان فلسطين شکل گرفت. اين فرآيند، يعني از زماني كه صندلي نمونه خريداري شد تا آغاز توليد 2 سال (1371-1373) به طول انجاميد. در سال 1373 شركت نيلپر به صورت رسمي به ثبت رسيد. بعد از مدتي، به علت رونق فعاليت و نيز محدود بودن فضا، كارگاه به مكاني با مساحت 250 متر در سه ‌راه آذري منتقل شد. پس از حدود يك سال توليد در كارگاه آذري، زميني به مساحت1200 متر در چهاردانگه خريداري شد و كار ادامه يافت. اقبال فراوان بازار به محصولات نيلپر و نياز به بالا بردن ظرفيت، نشان‌دهندة درك و پيش ‌بيني درست مديريت در سال 1371 از نياز آيندة بازار بود. تا سال1380 فعاليت نيلپر بيشتر به صورت سنتي انجام مي‌شد و مديريت مجموعه عمدتاً با خود سهامداران نيلپر بود. بالا بودن ظرفيت توليد و مسائل پيش آمده در آن زمان، اين امر را مبرهن ساخت که به منظور حفظ و ارتقاي جايگاه نيلپر، نياز به مديريت علمي و مدرن در مجموعه ضروري است. با توجه به رويکرد هميشگي نيلپر که ارتقاي سطح کيفي و کمي محصولات و نظام فعاليت هاي خود بود، جستجوهاي فراواني جهت يافتن مشاوري کارآمد انجام شد و سرانجام شرکت مديران 21 که سابقه اي برجسته در زمينه مديريت علمي داشتند، انتخاب و وارد کادر مديريتي مجموعه شدند.

آدرس :

شهرک غرب خیابان سپهر گلبرگ سوم گل رخ غربی پلاک 111

تلفن :

02182750

ایمیل :

info@nilper.ir

استان :

تهران

آدرس وب سایت :

www.nilper.ir
رسالت و اهداف :
يکي از اصلي ترين ارکان بيانيه ماموريت شرکت نيلپر افزايش کيفيت در جهت احترام به مشتري مي باشد. لذا واحد کنترل کيفيت در شرکت نيلپر همگام با آغاز توليد، تاسيس گرديد و متناسب با سيستمهاي کيفي روز دنيا حرکت نموده و ارتقا داده شد. پس از چند سال پياپي، نيلپر به اين باور رسيد که کيفيت مورد نظر را از طريق تامين کندگان نمي تواند به دست آورد، لذا با اختصاص سرمايه اي سنگين درصد زيادي از توليد قطعات را خود بر عهده گرفت و کليه ماشين آلات و ابزار آلات مورد نياز را خريداري نمود.

به اين ترتيب وظيفه واحد کنترل کيفيت سنگين تر گرديد و کنترل ها از مرحله خريد مواد خام و اوليه طرح ريزي و اجرا شد. کليه محصولات، قطعات و مواد اوليه در مرحله ورود به سازمان و پس از آن در حين توليد و نهايتا در زمان تبديل به محصول نهايي با اتکا به چک ليست هاي دقيق کنترلي، آزمايشها و تستهاي منظم و جامع کنترل مي گردند.همچنين قطعاتي که نزد تامين کننده توليد مي شوند، در محل استقرار تامين کننده مورد بازرسي کامل قرار مي گيرند.
محصولات و خدمات :
محصولات اداری نیلپر
محصولات خانگی نیلپر
محصولات آموزشی نیلپر
محصولات رستورانی نیلپر
محصولات پزشکی و آزمایشگاهی نیلپر
محصولات صنعتی نیلپر
محصولات جدید نیلپر
جلومبلی
شرکت نيلپر هم‌ اکنون تنها شركت توليدكنندة صندلي در ايران است كه درصد بسيار زيادي از قطعات اوليه را در داخل مجموعه شرکت توليد مي کند. هدف اصلي اين سرمايه‌گذاري گسترده، افزايش كيفيت محصول، ارتقاي توانايي طراحي و كاهش قيمت تمام شده با رويکرد جلب رضايت بيشتر مشتريان است. تفاوتهاي اصلي شركت نيلپر و ساير رقبا را مي‌توان در قالب موارد زير بيان نمود:

رويکرد نيلپر جهت تامين نياز بازار بهره گيري از تجهيزات مدرن بوده و در تمامي ارکان سازمان رويکرد توليد صنعتي مورد نظر قرار گرفته است.
جلب رضايت مشتريان، افزايش ميزان رضايت مندي آنها با افزايش کيفيت محصول و ارائه خدمات پس از فروش مطلوب به کليه مصرف کنندگان، همواره يکي از آرمان هاي شرکت نيلپر بوده است.
افزايش کيفيت و راحتي محصولات فعلي با بهره گيري از نظرات ارزشمند مشتريان و مشاورين زبده به عنوان يکي از فعاليت هاي اصلي واحد طراحي نيلپر در نظر گرفته شده است.
برقراري سيستم جامع طراحي محصول با رويکردي دانش محور و در نظر گرفتن کليه الزامات مورد نياز کاربران، به برتري چشمگير کيفيت کاربري محصولات نيلپر منجر شده است.
گسترش بازار محصولات از صندلي اداري به بازارهاي آموزشي، خانگي، رستوراني و ارائه محصولات در بازار مبل خانگي از ديگر امتيازات اين شرکت است و در نهايت استقرار سيستم جامع مديريت استراتژيک و پايبندي به اجراي کامل آن در جهت استمرار نظام جامع مديريت در کليه ارکان سازمان، اين شرکت را ممتاز مي کند.
ویژگی ها، نیازمندیها و استخدام :
در مراحل مختلف کنترل و بازرسي جهت تائيد کيفي محصولات، آزمونهاي عملکردي و دوام صورت مي گيرد. با همين رويکرد آزمايشگاه مجهز جهت واحد کنترل کيفيت تدارک ديده شده که با آخرين تستها و استانداردهاي روز دنيا مشغول به کار مي باشد.لازم به ذکر است که به کليه محصولات، امتياز کيفي تعلق مي گيرد و اين امتیازات به صورت ماهانه جمع بندي شده و در کميته هاي کنترل کيفيت مورد تحليل قرار ميگيرد تا اقدامات مقتضي جهت بهبود هر چه بيشتر کيفيت محصولات صورت پذيرد.

در واحد کنترل کيفيت چندين اپراتور به صورت مستمر وظيفه ثبت اطلاعات، به روز رساني آنها و کنترل امتياز کيفي قطعات و تامين کنندگان و محصول نهايي را بر عهده دارند تا در صورت اختلاف کيفيت محصول با حد ايده آل فر آيند هاي مورد نياز به مرحله اجرا در آيد. واحد کنترل کيفيت نيلپر يکي از نقاط قوت و ضامن حفظ کيفيت به صورت مستمر مي باشد. اين واحد با در اختيار داشتن چندين کارشناس زبده، 2 سرپرست با تجربه و چند بازرس ويژه و نيز با بهره گيري از آزمايشگاهي مجهز به دستگاهها و ادوات آزمايش و اندازه گيري دقيق فعاليت خود را به نحو احسن انجام مي دهد و يکي از عوامل اصلي ماندگاري کيفيت محصولات نيلپر مي باشد.
اخبار و افتخارات :
گواهي نامه استاندارد اجباری از موسسه استاندارد برای کلیه صندلی های گردان
گواهي نامه ارگونومی و کيفيت صندلي ، مطابق با استانداردهاي BIFMA,ANSI آمريکا از موسسه SGS
گواهي نامه کيفيت محصول مطابق با استانداردهاي BIFMA,ANSI آمريکا از موسسه SGS
گواهي نامه کيفيت محصولات، مطابق با استانداردهاي BIFMA,ANSI آمريکا از موسسه SGS ) )کارخانه پرند
گواهينامه استاندارد ISO 9001-2000 در طراحي و ساخت صندلي از موسسه هاي :IQNet,CISQ
گواهينامه استاندارد ISO 9001-2000 در طراحي و ساخت صندلي از موسسه هاي :IQNet,CISQ
گواهينامه شرکت TUV در زيمنه کيفيت در زمينه هاي طراحي ، توليد ، فروش و خدمات پس از فروش مبلمان اداري
پروانه کاربرد استاندارد تشويقي براي صندلي اداري
لوح برترين واحد نمونه و کارآمد صنايع مبلمان و تجهيزات اداري از ششمين جشنواره توليد ملي
لوح زرين و تنديس برترين توليد کننده در رسته صندلي و مبلمان اداري در نمايشگاه بين المللي سال 2009
لوح زرين صادر کننده برگزيده صادرات در نمايشگاه بين المللي مبلمان منزل و اداري سال 2009
لوح زرين برترين برند در صادرات مبلمان از کنفرانس بين المللي مبلمان در سال 2009
لوح زرين و تنديس بلورين برترين برند در عرصه صادرات در نمايشگاه بين المللي مبلمان منزل و اداري سال 2007
لوح زرين و تنديس بلورين برترين توليد مشترک خارجي –انتقال دانش فني در نمايشگاه بين المللي مبلمان منزل و اداري سال 2006
لوح زرين و تنديس بلورين برترين کيفيت صندلي اداري در نمايشگاه بين المللي مبلمان منزل و اداري سال 2005
انتخاب برند نيلپر در 100 برند برتر سال 87 ،نخستين جشنواره برند

این غرفه توسط nilper.ir ایجاد شده و مسئولیت محتوای غرفه بعهده این کاربر است.

دیدگاه ها

در اين بخش نظری ثبت نشده است.

دیدگاه خود را بنویسید