» کتاب نمایشگاه » گروه صنعت بازاریابی، تبلیغات و فروش » روابط عمومی » خبرگزاری فارس

کتاب نمایشگاه

  ارسال به دوستان

خبرگزاری فارس

6
654

پروفایل :

خبرگزاری فارس نخستین خبرگزاری مستقل ایران است كه در بهمن‌ماه سال 1381 همزمان با فرارسیدن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی راه‌‌اندازی شد.

آدرس :

تهران، میدان فردوسی، به سمت پل کالج، بن بست شاهرود، پلاک 1

تلفن :

02142082000

ایمیل :

info@farsnews.com

استان :

تهران

آدرس وب سایت :

www.farsnews.com
رسالت و اهداف :
آمده‌ایم تا از ایران امروز برای فردا و فرداها حراست كنیم، پاسداشت فرهنگ دراز دامن اسلامی در پیشانی فعالیت‌های ما قرار دارد. دانایی را عامل مهم توانایی ملی می‌دانیم و رسانه را یكی از ابزارهای مهم گسترش آن قلمداد می‌كنیم.
مرز فعالیتهای ما را اصول انقلاب اسلامی گفته شده در قانون اساسی و منافع ملی روشن می‌كند.
مراقبت از منافع ملی، مصالح مردم و باورهای ایمانی جامعه را وظیفه خود می‌دانیم و با رویكرد «مردم‌مدارانه‌» واقعیت‌های اجتماعی را رصد می‌كنیم. در باور ما مردم ولی نعمت و محور و مسوولان نظام نیز خدمتگزاران این مردم هستند و هر یك ضمن برخورداری از حقوقی كه رعایتش واجب است، مسئولیت‌هایی نیز برعهده دارند.
نقد جدی و اصولی را عنصر زاینده یك جامعه پویا می‌دانیم و نگاه حزبی، پوسته‌ای - گروه گرایانه - یگانگی و طایفه‌ای را در برابر منافع ملی برنمی‌تابیم.
پیشرفت، سربلندی و سعادت كشور را در گرو وحدت و یكپارچگی ملی، دادگری و خردورزی می‌دانیم و امیدواریم بتوانیم در راه گسترش و نیرومند‌سازی اثربخش باشیم و كلام آخر دوباره‌گوئی جمله نخست است: «فارس فرزند ایران است».
محصولات و خدمات :
تهیه و تولید خبر در زمینه های:
اجتماعی
اقتصادی
بین‌الملل
سیاسی
فرهنگی
ورزشی
سیاست خارجی
انرژی اتمی

با كلیك روی كلمه «عناوین كل» در صفحه اول، تیتر و لید كل اخبار تهیه شده در یك روز معین نشان داده می‌شود.

با کلیک روی عنوان گروه های اجتماعی،اقتصادی، بین الملل، سیاسی، فرهنگی، ورزشی، استانها، دیدگاه زیرگروه های آنها مشخص شده و با کلیک روی هر کدام، اخبار مربوط به آن حوزه را می توانید مشاهده نمایید.

اخبار ویژه:
برای ورود به «اخبار ویژه» می‌بایست از «رمز عبور» استفاده كرد. رمز عبور براساس ضوابطی به كاربران داده می‌شود جستجو در «جستجو» می‌توانید با تایپ كلمه مورد نظر و تكمیل اطلاعات لازم به خبر مورد نظر دسترسی پیدا كنید.
ویژگی ها، نیازمندیها و استخدام :
راهنمای ورود به سایت:
خبرگزاری فارس برای ملاحظه صفحه اصلی «خبرگزاری فارس» می‌توانید با مراجعه به اینترنت به آدرس www.farsnews.com و یا با نام دامنه‌های org،ir و net مراجعه نمائید.

ارتباط با ما:
در «ارتباط با ما» می‌توانید نظر و دیدگاه خود را از طریق ایمیل به خبرگزاری ارسال و پاسخ خود را در اسرع وقت دریافت دارید.

عكس:
با کلیک روی کلمه "عکس" گزارشهای تصویری و عکسهای خبری روز را می توانید مشاهده نمایید. در قسمت جستجوی عکس گزارشهای تصویری و عکس های خبری موضوع مورد نظر شما قابل جستجو می باشد. با کلیک روی تیتر یا عکس نمونه می توانید کل عکسهای تهیه شده با موضوع مورد نظر را مشاهده نمایید، سپس با کلیک روی هر کدام از عکسها، تصویر را در اندازه بزرگتر مشاهده و مورد بهره برداری قرار دهید.

اخبار روزهای قبل:
در صفحه اصلی با تغییر تاریخ در ستون «اخبار روزهای قبل» و سپس كلیك روی «تغییر تاریخ» می‌توانید عناوین خبری تاریخ مورد نظر را مشاهده یا مورد بهره‌برداری قرار دهید.
در صفحه‌ای كه «متن خبر» ظاهر می‌شود نام گروه تهیه كننده، تاریخ و ساعت ارسال خبر و همچنین شماره خبر مورد نظر همراه با عكسی جدیدتر نشان داده می‌شود.

نسخه چاپی خبر:
در صفحه «متن خبر» با كلیك روی «نسخه چاپی خبر» صفحه دیگری را مشاهده خواهید نمود كه متن كامل خبر برای بهره‌برداری لازم آماده شده است.

سخن ما:
با كلیك روی آرم كوچك خبرگزاری فارس می‌توانید به صفحه سخن آشنا مراجعه نموده و با مواضع و روش مراجعه به سایت خبرگزاری فارس آشنا شوید.

اخبار برگزیده:
در صفحه اصلی می‌توانید «مهمترین عناوین خبری روز» را همراه با عكس متناسب آن مشاهده نمایید. با كلیك روی تیتر و یا عكس مورد نظر می‌توانید به متن كامل دسترسی پیدا كنید.

نظرشما:
با كلیك روی تیتر خبر و مشاهده صفحه «متن خبر» می‌توانید در ستون «نظر شما» كه در انتهای صفحه آمده است نظر خود را درباره خبر مورد نظر تایپ و ارسال نمائید در صورت تمایل می‌توانید تلفن و ایمیل خود را ذكر نموده تا در اسرع وقت پاسخ لازم ارایه گردد روابط عمومی روابط عمومی خبرگزاری فارس در ساعات اداری با شماره تلفن های و 2-42082121 آماده پاسخگویی به سئوالات شما بوده و همچنین نمابر 42082124 و سامانه پیام کوتاه 30005933 به صورت شبانه روز آماده دریافت پیامها و دیدگاه های شما جهت انتقال به مجموعه خبرگزاری می باشد.

معرفی آرم:
آرم به صورت حرف «فا» طراحی شده است و كل طرح امواج مدور آب را نمایش می‌دهد كه به نشانی یكی از قابلیت‌های خبر یعنی ایجاد امواج و حركت در جامعه است. رنگ آبی ارغوانی كه برای آرم تعیین شده از رنگ‌های اصیل ایرانی است كه در تزئینات هنر معماری بسیاری به كار می‌رود. نقطه «فاـ كه به رنگ نارنجی انتخاب شده از زردی خورشید گرفته شده است. نقطه در فرهنگ عرفانی، اسلامی نقش فوق‌العاده‌ای دارد؛‌ اگر نقطه نباشد همه مفاهیم از كلمات می‌گریزند... عنوان «خبرگزاری فارس» توسط استاد غلامحسین امیرخانی از اساتید برجسته معاصر هنر خوشنویسی به منظور پاسداشت فرهنگ اصیل فارسی نوشته شده است.
اخبار و افتخارات :
مشخصات صاحب امتیاز: موسسه فرهنگی خبرگزاری فارس
مدیر مسئول: سید نظام الدین موسوی
زمینه فعالیت: انجام امور فرهنگی، خبری در تمامی زمینه ها

این غرفه توسط farsnews.com ایجاد شده و مسئولیت محتوای غرفه بعهده این کاربر است.

دیدگاه ها

در اين بخش نظری ثبت نشده است.

دیدگاه خود را بنویسید